Contactpersonen

Clusius College Schagen

De Boomgaard 9

1741 MD Schagen

0224 - 21 27 25


Directeur

Rob Dekker

r.dekker@clusius.nl

Teamleider

Githa Gilles

g.gilles@clusius.nl


Decaan/loopbaanbegeleider

Frank Numan

f.numan@clusius.nl


Ondersteuningscoördinator/functionaris meldcode kindermishandeling

Mw A. de Jong

a.dejong@clusius.nl


Ondersteuningspunt (OSP) begeleiding

Lucia Driessen

l.driessen@clusius.nl


Interne vertrouwenspersonen

Alex Buijsman

a.buijsman@clusius.nl


Lianne Lavertu

l.lavertu@clusius.nl


Externe vertrouwenspersonen

Freek Walther

walther@devertrouwenspersoon.nl

088 - 111 99 02


Jeanette Jager

jager@devertrouwenspersoon.nl

088 - 111 99 03


Centraal meldpunt van de Inspectie van het Onderwijs

Dienst hebbende vertrouwensinspecteur

0900 - 111 31 11

Heroriëntatie begeleiding

Ellen Vermeeren

e.vermeeren@clusius.nl

Teamleider BPV

Monica Bleijendaal

m.bleijendaal@clusius.nl

BPV-begeleider GGI, PLT, VGH

Marion Blaauboer

m.blaauboer@clusius.nl

BPV-begeleider TPL

Caroline Ligthart

c.ligthart@clusius.nl

Internationale BPV-begeleider

Marina van Staveren

m.vanstaveren@clusius.nl

Verzekeringen

Anne Marie Krajenbrink

a.krajenbrink@clusius.nl

Studentenraad

studentenraad.schagen@clusius.nl

Examensecretaris

Cor Kooi

c.kooi@clusius.nl

Examenbureau

Marijke Schoorl

m.schoorl@clusius.nl

Mbo administratie

Willy Kwinkelenberg

w.kwinkelenberg@clusius.nl

Clusius College Schagen

De Boomgaard 9

1741 MD Schagen

(0224) 21 27 25


www.echtegroeikansen.nl

Deze schoolgids is met de grootste zorg samengesteld. Mocht u echter constateren dat de informatie onjuist of onvolledig is, dan vernemen wij dat graag.