Team opleiding Tuin, Park & Landschap


Arjen Koenis

Docent Clusius College Alkmaar

a.koenis@clusius.nl

Arjen van der Spoel

Docent Clusius College Hoorn

a.vdspoel@clusius.nl

Bas Bijker

Docent Clusius College Alkmaar en Hoorn

b.bijker@clusius.nl

Caroline Ligthart

Bpv-begeleider Alkmaar, Hoorn en Schagen

c.ligthart@clusius.nl

Desirée de Bekker

Docent Clusius College Alkmaar

d.debekker@clusius.nl

Frank Mol

Teamleider Clusius College Hoorn

f.mol@clusius.nl

Gerard Wanders

Docent Clusius College Alkmaar

g.wanders@clusius.nl

Githa Gilles

Teamleider Clusius College Schagen

g.gilles@clusius.nl

Hans Sint

Docent Clusius College Alkmaar en Hoorn

h.sint@clusius.nl

Jeanine Jonker

Docent Clusius College Alkmaar

j.jonker@clusius.nl

John Rozing

Teamleider Clusius College Alkmaar

j.rozing@clusius.nl

Kees de Boer

BPV-begeleider Clusius College Alkmaar

ks.deboer@clusius.nl

Leander Nottrot

Docent Clusius College Alkmaar

l.nottrot@clusius.nl

Martijn Lansdaal

Instructeur Clusius College Hoorn

m.lansdaal@clusius.nl

Martin Betjes

Instructeur Clusius College Alkmaar

m.betjes@clusius.nl

Paul van den Bosch

Instructeur Clusius College Alkmaar

p.vandenbosch@clusius.nl

Yke Posthumus

Docent Clusius College Schagen

y.posthumus@clusius.nl

Terug

Terug naar de hoofdpagina van de nieuwsbrief?